Múltkor a Batmobile tűnt fel az Arthur remake forgatásán, ám most magát a címszereplőt megformáló Russel Brandről érkezett meg az első hivatalos fotó. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem egyre szimpatikusabb a srác, pedig a Lepattintvában (Forgetting Sarah Marshall) még mennyire utáltam… Hát igen, változnak az idők.
7/13/2010 12:43:00 du.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése