Két fantasztikus Boardwalk Empire pormót rejtettem a tovább mögé, és újdonság az HBO sorozatának háza táján, hogy kitűzték bemutató napját szeptember 19-re. Részemről ez a dátum az ősz legvárósabb napja lett, és remélem nem kelt majd csalódást, mint az annak idején hasonlóképpen várt The Pacific, aminek az utolsó három részével még adósa vagyok, de ígérem még nyáron szakítok rá időt.
7/10/2010 10:36:00 du.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése