Nelson, vagyis Michael Bay hivatalos oldalának menedzsere Chicagóban járt a Transformers 3 forgatásán, ahol az alábbi képeket lőtte. Nagyon nem is kommentálnám a dolgot, de remélem, felidézi az első rész szellemét a jövő nyáron érkező popcorn-mozi. A tovább mögött vár még néhány finomság.
7/21/2010 05:52:00 du.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése