Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem az előző Takers poszterrel jobban megvettek, erre, ha ránézek, semmi várakozást növelő tényezőt nem látok rajta.
Augusztus 27-től vetítik az amcsiknak, és mivel jó a szereposztása, így amint érkezik hozzánk, ettől függetlenül tuti nézős részemről.
7/10/2010 11:34:00 de.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése