Azért ettől tudott már többet is A varázslótanonc (The Sorcerer's Apprentice), úgyhogy már biztosan nem ez lesz a legjobb posztere. Annyira látszik rajta, hogy műanyag az egész, az eső meg egyenesen kő-gagyi, remélem augusztus 5-én a teremből kilépve nem ilyen véleményt kellesz posztolnom nektek.

7/10/2010 07:10:00 de.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése