- Hivatalosan bejelentették, hogy Judi Dench visszatér M szerepében a James Bond 23-ban, vagy ha úgy jobban tetszik, a Red Sky at Night-ban.
- Újabb színészekkel bővült a New Year's Eve stábja, ezúttal Josh Duhamel, Ice Cube és Ryan Seacrest írt alá. Hú, mi lesz itt.
- Saoirse Ronan leszerződött Peter Jackson The Hobbitjának második részébe, és egy ír származású karaktert fog alakítani.
1/28/2011 05:26:00 du.
függő
Címkék: 








1 megjegyzés:
Jó sokan vannak már a Hobbitos színészek, elkezdődhetne végre a forgatás. Nagyon nem hiányzott rendező barátunk műtéte XD
Megjegyzés küldése