James Cameron jelenleg az Avatar 2 és az Avatar 3 forgatókönyvein dolgozik, melyek 2014-ben és 2015-ben debütálnak a nagyvásznon.
A rendező most annyit ejtett el, hogy a franchise nem feltétlenül trilógia lesz, valamint az is megerősítést nyert, hogy a túlélő karakterek mind visszatérnek a folytatásokban.
6/22/2011 05:25:00 du.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése