Még mozikba sem került az Amerika Kapiány: Az első bosszúálló (Captain America: The First Avenger), máris a folytatáson dolgoznak, pontosabban megkezdődtek annak korai munkálatai. Megerősítést nyert, hogy Christopher Markus és Stephen McFeely forgatókönyvírók visszatérnek az Amerika Kapitány 2-nél (Captain America 2) is. Viszont egyelőre a még nem döntötték el, kivel kell majd szembeszállni a címszereplőnek.
Áprilisban már szóba került, hogy a második rész is ugyanúgy a II. világháború idején fog játszódni. McFeely pedig megerősítette ezt a hírt, és hozzátette, hogy ki fogják próbálni a flashback technikát, hogy megjelenítsék ezt az időszakot a második részben.
Egyfajta lehetőségként az merült fel abban a bizonyos áprilisi cikkben, hogy a Kapitány átugrik A bosszúállókon, mivel egy csomó II. világháborús történetet el lehetne mesélni. Így végül is két idősíkot kapnánk, és azért használnának flashbacket, mert nagy részt a jelenben fog játszódni a második rész, de lesznek II. világháborús jelenetek is. Viszont ott van még pluszba azaz apró kis tényező, hogy az első rész történetéből kimaradtak részek, amikhez így vissza tudnak majd nyúlni a folytatásban.
6/22/2011 07:10:00 de.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése