2011. július 4., hétfő

Trilógiát szeretnének a Hófehérke és a vadászból

Korábban már szóba került több Hófehérke újragondolás, most épp a Universal Pictures által készítendő Hófehérke és a Vadászról (Snow White and the Huntsman) van szó, melynek főszereplőit Kristen Stewart, Chris Hemsworth és Charlize Theron alakítják.
Trilógiát szeretnének a Hófehérke és a vadászbólAzt ejtették el róla, hogy ez egy trilógia első darabja lenne, bár az még jó kérdés, hogy milyen irányba akarják elvinni a történetet.
Így a végére pedig nézzük a további szereplőket: Ian McShane Caesar-t, a legidősebbet, Stephen Graham Nero-t, a dühöset, Eddie Izzard Tiberius-t, a legnagyobbat és legridegebbet, Bob Hoskins Konstantin-t, a vakot, Toby Jones Claudius-t, a félénket, Ray Winstone és Eddie Marsan pedig Traianus-t és Hadrianus-t, az ikreket formálják meg. Lily Cole alakítja Greta-t, míg Sam Spruell Finn-t, akit a királynő küldött, hogy megölje a Vadászt és Hófehérkét. Sam Claflin a Herceg szerepében lesz jelen.

0 megjegyzés:

Megjegyzés küldése

Filmnews.hu - Hírek egyenesen Hollywoodból