Na remek, itt az újabb fekete bárány, az Izomagyak (Pain and Gain), amelyet egy új tévéreklámmal népszerűsítenek, hiszen a tengerentúliak már jövő hónap végén kapják, minket meg parkolópályára tettek augusztusig. Mondja valaki azt, hogy ez így rendben van… Legalább a viszonylag nagy filmeket hoznák be időben.
TV Spot 2:
3/23/2013 07:13:00 de.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése