Az amcsiknak hirdetnek a film hivatalos Facebook oldalán játékot, amelyen a Vasember 3 (Iron Man 3) Los Angelesi, április 24-én esedékes premierjére lehet jegyet nyerni. Most mondjam azt, hogy itthon április 25-én bárki megnézheti? Mondom, mert ez van.
3/26/2013 08:51:00 du.
függő
Címkék: 








1 megjegyzés:
Marha jól néznek ki. Shotgun :O elég ütős. Remélem minden nap kapunk kettőt.
Megjegyzés küldése