Mint azt bizonyára tudjátok, ma van a Föld napja. Ennek alkalmából holnap, április 23-án, kedden 18 órakor A Föld után (After Earth) című sci-fi-kalandfilm kapcsán egyedi beszélgetésre invitálják a kíváncsiskodókat.
A tudomány, a technológia, az innováció és a jövő témakörökben izgalmas beszélgetést láthattok az alábbi YouTube csatornán.
Az eseményen részt vesznek:
- Will Smith és Jaden Smith, A Föld után főszereplői
- Ray Kurzweil, amerikai feltaláló
- Elon Musk, feltaláló, vállalkozó, SpaceX alapítója
- Alexandra Cousteau, kutató
- Sunita Williams, a NASA aktív űrhajósa
4/22/2013 05:31:00 du.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése