2013. április 22., hétfő

Még egy Vasember 3 tévéreklám

Mert ugye Vasember 3-ból (Iron Man 3) sohasem elég. A legújabb TV Spotban a "heavy metal" is szerepet kap. Csütörtöktől szól a hatlövetű.

TV Spot:

0 megjegyzés:

Megjegyzés küldése

Filmnews.hu - Hírek egyenesen Hollywoodból