Mert ugye Vasember 3-ból (Iron Man 3) sohasem elég. A legújabb TV Spotban a "heavy metal" is szerepet kap. Csütörtöktől szól a hatlövetű.
TV Spot:
Mert ugye Vasember 3-ból (Iron Man 3) sohasem elég. A legújabb TV Spotban a "heavy metal" is szerepet kap. Csütörtöktől szól a hatlövetű.
TV Spot:
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése