Mit ne mondjak, eléggé belehúztak a Paramount Picturesnél a Sötétségben - Star Trek (Star Trek Into Darkness) kampányolásába. Ezúttal egy klip nézhető a tovább mögött.
What Would Spock Do?
Mit ne mondjak, eléggé belehúztak a Paramount Picturesnél a Sötétségben - Star Trek (Star Trek Into Darkness) kampányolásába. Ezúttal egy klip nézhető a tovább mögött.
What Would Spock Do?
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése