2013. április 23., kedd

Új filmrészlet a Sötétségben - Star Trekből

Mit ne mondjak, eléggé belehúztak a Paramount Picturesnél a Sötétségben - Star Trek (Star Trek Into Darkness) kampányolásába. Ezúttal egy klip nézhető a tovább mögött.

What Would Spock Do?

0 megjegyzés:

Megjegyzés küldése

Filmnews.hu - Hírek egyenesen Hollywoodból