A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Hubble 3D. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Hubble 3D. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. január 22., péntek

Joseph Kosinski a 3D-ről

Az MTV a napokban kereste fel a Tron Legancy rendezőjét, Joseph Kosinskit, aki készülő filmje kapcsán a felhasznált 3D-s technológiáról is megosztott egy két információt velünk:

Nem úgy közelítettük meg a dolgokat, mint az Avatarnál tették, ami az első kockától az utolsóig 3D-s. Inkább az Óz, a csodák csodája mintájára álltunk hozzá a dolgokhoz. A 3D 98%-ban Tron világában jelenik meg.
Egyrészt Robert Zemeckis technológiáját is felhasználtuk, illetve egy olyan kamerával forgattunk, melyet James Cameron cége készített nekünk. Ez egy újabb fejlesztésű kamera annál, mint, amit az Avatarnál használtak. Kifejezetten nekünk készítették.

2010. január 14., csütörtök

Hubble 3D infók

A Warner és az IMAX Corporation ma jelentette be, hogy Leonardo DiCaprio lesz a Hubble 3D című film narrátora. A világűrről szóló film már a negyedik közös alkotása lesz a két vállalatnak.
Ezzel együtt megérkezett az első trailer is, melyben bepillantást nyerhetünk az előkészületekbe, illetve néhány űrben játszódó felvételt is láthatunk.
A Hubble 3D március 19-én debütál az amerikai mozikban.

Trailer:

2010. január 12., kedd

Hubble 3D poszter

Korábban a Warneres posztban írtunk röviden a filmről, illetve arról is beszámoltunk, hogy elsőként majd a South by Southwest Fesztiválon debütál majd a Hubble 3D, melynek különlegessége, hogy két valódi űrhajós készítette őket űrsétáikról, valamint az egyik űrteleszkóp javításáról. Amint elérhető lesz a poszter nagyobb felbontásban, cseréljük.

Filmnews.hu - Hírek egyenesen Hollywoodból