Néhány napja érkezett a hír, hogy nagyvászonra kerül az X-Force képregény, amely mögött a Kick-Ass 2 rendezője, Jeff Wadlow áll, akinek nem csak a forgatókönyvírással, hanem a rendezéssel is meg kell majd birkóznia.
Az író-rendező a Comic-Conon beszélt a projektről, ahol elárulta, hogy a forgatókönyvből már 20 oldallal elkészült. Elmondása szerint nagyon beleásta magát a témába, bár az előbb írt 20 oldal még csak vázlat, de nagyon lelkesen áll a projekthez, és azt is kihangsúlyozta, hogy nem a Kick-Ass 2 népszerűsítése miatt érkezett San Diegóba, hanem az X-Force miatt.
Úgy tűnik, Marc Webb rendező nem csak A csodálatos pókember 2 (The Amazing Spider-Man 2) miatt jelent meg a Comic-Conon, ugyanis A csodálatos pókember 3-at (The Amazing Spider-Man 3) is a szájára vette, csakhogy hergelje a rajongókat.
Nos, mivel a Sony Pictures megerősítette, hogy 2016-ban érkezik a harmadik rész, 2018-ban pedig A csodálatos pókember 4 (The Amazing Spider-Man 4), így Webbnek is komolyan el kell gondolkodnia a jövőbeli tervein. Amikor a rendezőnél rákérdeztek, hogy kik lehetnek a folytatások rosszfiúi, Gentlemant és a Sinister Sixet emlegette.
Gentleman a Spider-Man: The Gathering of the Sinister Sixben bukkant fel először, aki egy dúsgazdag fickó, és az ő nevéhez fűződik a szuper rosszfiúk csoport megalapítása. A csoport azzal a céllal alapult, hogy bosszút álljanak Peter Parkeren, akinek szülei érintettek voltak Gentleman bátyjának halálában. Az évek során többször változtak a Sinister Six tagjai, többek közt Electro, Dr. Octopus, Kraven, a vadász, Mysterio, Keselyű és Homokember is benne voltak. De az sem kizárt, hogy Webb csupán Gentlemant választja a harmadik rész fő gonoszának.