Ma Aranyhaj és a nagy gubanc (Tangled) napot tartok, mivel itt a jövő héten hozzánk érkező animációs film második magyar plakátja, ami picit mutatósabb, mint az első volt. A kinti kritikusok nagyon csippantják a szóban forgó animációs mesét, erre nagyon jó szemléltető, hogy 88%-on áll a Rottenen.
11/26/2010 05:32:00 du.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése