2013. április 23., kedd

Vasember éjfélkor megmenti a tévét

Az IMAX rajongók örülhetnek, hiszen a Vasember 3 (Iron Man 3) ebben a formátumban is érkezik, ráadásul éjfélkor. Mondo készített egy posztert ehhez kapcsolódóan, a tovább mögött pedig a legújabb, világmentős tévéreklám playezhető. Apropó, itthon is lesz éjféli vetítés, csak épp egy héttel hamarabb, szerdáról csütörtökre virradóan, szóval érdemes megnéznie mindenkinek a hozzá legközelebb eső mozi műsorát. Nekem csak hétfő-kedd körül lesz rá érkezésem, de utána már nagyjából visszaáll a régi rend.

Vasember éjfélkor megmenti a tévét

TV Spot: Save the World:

0 megjegyzés:

Megjegyzés küldése

Filmnews.hu - Hírek egyenesen Hollywoodból