Csak a Hours első posztere futott be, ami akaratlanul is kihozta belőlem a címben leírtakat. Lassan gondolom a trailerrel is megdobnak, hogy jobban belelássunk ebbe a filmbe.
1 perccel később: Közben most látom, hogy már volt trailer, csak túl mély nyomot hagyott bennem.
10/20/2013 10:41:00 de.
függő
Címkék: 








0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése